Projektavimas

Rengiame PVA (Procesų valdymo ir automatizacijos dalies) techninius ir darbo projektus. Braižome automatikos skydų schemas, rengiame išpildomąja dokumentaciją.

Projektavimas yra pats svarbiausias etapas iš visų, kuris nulemia visą statybų sėkmę. Tik su kokybiškai atliktu projektu galima tikėtis geriausių rezultatų ir mažiausios statybų kainos. Sugaištas laikas ir investicijos projektavimui atsiperka montavimo metu, kai nereikia atlikinėti to paties darbo kelis kartus, o ir pats projekto valdymas tampa gerokai paprastesniu. Dėl šių priežasčių projektavimui skiriame išskirtinį dėmesį.

SPSC atestato numeris 39310.

Svarbiausi kriterijai kokybiškam projektui:
  • Kokybiški sprendiniai:

Kiekviena situacija turi būti apgalvota iki smulkmenų ir tik tuomet parenkamas teisingiausias sprendimas.

  • Atsakomybių ribos ir susiderinimas su kitomis projektų dalimis.

Dažna situacija, jog tam tikri darbai numatyti kelių skirtingų subrangovų apimtyse, tokiu atveju užsakovas už tą patį darbą sumoka du kartus. Pasitaiko, jog darbas nenumatytas nei pas vieną rangovą. Kokybiškas projektas privalo būti suderintas su kitomis dalimis, kad būtų išvengta tokių situacijų.

  • Tikslus medžiagų žiniaraštis.

Medžiagų žiniaraščio detalumas turi didžiausią įtaką statybų kainai. Labai svarbu detaliai apskaičiuoti medžiagų kiekius. Per dideli kiekiai reiškia neatliktus darbus, už kuriuos sumokami pinigai. Per maži kiekiai reiškia vėliau skaičiuojamas papildomas sąmatas, kurios, kaip taisyklė, būna didesnės.

  • Universalumas skirtingiems gamintojams:

Labai svarbu projektą pritaikyti skirtingų gamintojų sprendiniams, jog daugiau potencialių subrangovų atitiktų kriterijus.

  • Detalūs brėžiniai ir aiškinamasis raštas:

Projektas turi būti pakankamai detalus, jog jį perskaičius neliktų klausimų.